Мережа крамниць електронних послуг

«ТВІЙ ЧАС»

Все, що потрібно
для електронного обміну 

документами та звітності

#Безпаперу

Як отримати НОВІ сертифікати?

УВАГА! Від 07.11.2018 року електронний підпис (ЕП) можна отримати ЛИШЕ за особистої присутності підписанта відповідно до пункту 2 статті 22 ЗУ №2155

Якщо необхідно отримати нові сертифікати або відбулися зміни даних у діючих сертифікатах, або закінчився термін їхньої дії, то зверніться, будь ласка, особисто до крамниці "Твій Час", але попередньо:

Укладіть Договір про надання послуг ЕП одним із варіантів:

- паперовий договір: підпишіть з боку Клієнта в двох примірниках і разом з комплектом документів подайте кваліфікованому надавачу електронних довірчих послуг через адміністратора реєстрації для подальшої відправки в ТОВ "ЦСК "Україна";

- "безпаперовий" договір (в електронному вигляді): ознайомтесь з Електронним договором, підписаним ЕП ТОВ "ЦСК "Україна", на сайті або в програмі M.E.Doc. Після цього заповніть і підпишіть один примірник Картки приєднання до договору про надання послуг електронного підпису і подайте його з повним комплектом документів адміністратору реєстрації. Картка приєднання має бути підписана керівником підприємства.

Сплатіть рахунок за надання послуг ЕП

Сформуйте в програмі М.E.Doc або у веб-сервісі СОТА заявку на отримання кваліфікованого сертифіката відкритого ключа:

Подайте адміністратору реєстрації ТОВ "ЦСК "Україна" або ВПР (відокремлений пункт реєстрації) комплект необхідних документів.


Як продовжити діючий ЕП?

Якщо у Вас не відбулось змін у даних, що внесені у сертифікати, то оновити їх можна автоматично, не збираючи пакет документів!

Зробити це можна в програмі M.E.Doc або у веб-сервісі СОТА.

Сервіси крамниці "Твій Час"

АЦСК «Україна»

АЦСК «Україна» надає послуги з формування, видання та обслуговування посилених сертифікатів цифрового підпису: ЕЦП юридичних осіб та ЕЦП фізичних осіб.

FlyDoc

Додаткова підсистема 1С, призначена для того щоб організувати електронний обмін документами безпосередньо з облікової системи 1С:Підприємство.
Вам не потрібні окремі програми для підписання, обміну та управління електронними документами. 

М.Е.Док

• Електронна звітність - подання звітності, реєстрація податкових, видаткових накладних та розрахунків коригувань до них, товарно-транспортних накладних тощо.
Електронний документообіг – обмін актами, договорами, рахунками, податковими накладними та іншими юридично значущими документами.

Сота

Завдяки СОТА звітність можна подавати не лише з офісу, а з будь-якої точки України чи світу просто у браузері. Так само електронні документи ви отримуєте та відправляєте вашим контрагентам миттєво без прив'язки до робочого місця.

Secure Token

Цей електронний USB-ключ використовується для надійного захисту вашого цифрового підпису, а отже, і кожного документа, яким він підписаний – тобто всіх даних, які ви передаєте в електронному вигляді. 

Бітрікс24

Всі взаємовідносини з клієнтами та в середині компанії в одному місці:
• Завдання та проекти
• Магазини
• Сайти
• CRM
• Єдиний простір для спілкування всієї компанії